KREATÍVNÍ LABORATOŘ

ENERGIE. VIBRACE. FREKVENCE.

Potřebuješ předvést stand-up, nebo představit svůj kurz jógy a workshop svým přátelům, známým či širšímu publiku? Téměř kdokoli si může pronajmout Kreativní laboratoř až na tři hodiny za 1000 Kč. V případě, že potřebujes prostor na více hodin prosím dej nám vědět. Maximální kapacita je 40 míst. Kreativní laboratoř můžeš si pronajmout kdykoli mezi 10 ráno a 22 hodinou večer. V případě, že potřebuješ občerstvení podáváme vynikající kávu, domácí koláče a bio limonády, čerstvě připravené sendviče a různé tousty. Vyhrazujeme si právo vybrat si, který z projektů bude u nás proveden. Nepodporujeme projekty související s obchodními plány, korporacemi, politickými stranami nebo náboženskými skupinami.

JAK NA TO?

Pošli nám e-mail na AHOJ@THEATRECLUB.CZ s informacemi o projektu, který zde chceš realizovat. Pokud máš nějaké webové stránky, videa na YouTube nebo jiné materiály, o kterých si myslíš, že bychom je mohli potřebovat, přilož k nim linku prosím. Vždy dáváme přednost osobnímu setkání, než řekneme ano konečné rezervaci. Stačí zaskočit do Vršovic, obhlídnout prostor, objednat si kávu nebo drink, poptat Martina nebo Mariana a ukázat nám svůj projekt osobně.

KREATÍVNÍ LABORATOŘ

Kreativní laboratoř je domovem divadla, alternativního umění a vysokofrekvenčních workshopů. Kreativní laboratoř je místem seberealizace. Cítíme. Sdílíme. Znovu se propojujeme. V naší emocionální DNA je zakódováno vyprávění, naslouchání a sdílení příběhů. Příběh zneužívané ženy. Příběh transsexuála. Příběh drogově závislého. Podporujeme autenticitu a krásu nedokonalosti. Naslouchat tlukotu srdce vypravěče je krásná věc. Netoužíme měnit, nebo probouzet prohnilé společenské struktury. Včely neztrácejí čas vysvětlováním mouchám, že med je lepší než hovno. V naší Tvůrčí laboratoři jsme se rozhodli soustředit se na potřeby jednotlivce, nikoli na potřeby společnosti nebo komunity. Nejčastější příčinou naší dysfunkce je odpojení od našeho autentického já ve společnosti, které autenticitu zabíjí. SKUTEČNÉ JÁ. Je to oddělení mezi námi a jazykem našeho srdce. Hlavním tématem Kreativní laboratoře je obnovit naše autentické systémy toku energie a vrátit zablokované kanály zpět do přirozené funkce prostřednictvím zvědavosti, hravosti a kreativity. Naší prací je spolupracovat a přijímat obyčejné lidi ze všech oblastí života, aby se mohli setkávat a možná inspirovat ostatní. Láska, svoboda, vášeň, autenticita, umění, divadlo, hudba, poezie, sny, neúspěch, lítost, spravedlnost, historie, jídlo, cestování, lidstvo, zvířata, příroda, koníčky, emigrace, cizinci, sex, tantra, kinks a fetiše, Carl Jung, Leonard Cohen, Pablo Neruda, Ferlinghetti, Bukowski, závislosti, meditace, jóga, osobní růst, léčení, evoluce, mír, rovnost, soužití – pokud je to tvoje vibrace, rádi tě uvidíme! Plná kapacita naší tvůrčí laboratoře je 40 lidských srdcí.